INFORMACJA DROGOWA
19 111
viaTOLL
PLPL
BIP

ODDZIAŁY:

Oddział Gdańsk Oddział Olsztyn Oddział Białystok Oddział Warszawa Oddział Lublin Oddział Bydgoszcz Oddział Poznań Oddział Szczecin Oddział Zielona Góra Oddział Łódź Oddział Wrocław Oddział Opole Oddział Katowice Oddział Kraków Oddział Kielce Oddział Rzeszów Oddział Szczecin Oddział Gdańsk Oddział Olsztyn Oddział Białystok Oddział Zielona Góra Oddział Poznań Oddział Bydgoszcz Oddział Warszawa Oddział Wrocław Oddział Łódź Oddział Kielce Oddział Lublin Oddział Opole Oddział Katowice Oddział Kraków Oddział Rzeszów

Oddział w Bydgoszczy
ul. Fordońska 6
85-085 Bydgoszcz

tel. centr. 52 323 45 00
fax 52 323 45 04
NIP 554-22-52-485

e-mail: sekretariat_byd@gddkia.gov.pl

Oddział w Gdańsku
ul. Subisława 5
80-354 Gdańsk

tel. centr. 58 511 24 00
fax 58 511 24 05
NIP 584-24-56-536

e-mail: sekretariat_gdansk@gddkia.gov.pl

Oddział w Białystoku
ul. Zwycięstwa 2
15-703 Białystok

tel. centr. 85 664 58 00
fax 85 651 37 83
NIP 542-27-52-914

e-mail: sekretariat_bialystok@gddkia.gov.pl

Oddział w Katowicach
ul. Myśliwska 5
40-017 Katowice

tel. centr. 32 258 62 81
fax 32 259 87 10
NIP 954-24-02-923

e-mail: kat_sekretariat@gddkia.gov.pl

Oddział w Kielcach
ul. Paderewskiego 43/45
25-950 Kielce

tel. 41 34 03 900, 41 345 74 31
fax 41 366 48 04
NIP 657-03-86-703

e-mail: sekretariat_kielce@gddkia.gov.pl

Oddział w Krakowie
ul. Mogilska 25
31-542 Kraków

tel. centr. 12 417 25 00
fax 12 411 01 18
NIP 675-12-72-475

e-mail: sekretariat_krakow@gddkia.gov.pl

Oddział w Lublinie
ul. Ogrodowa 21
20-075 Lublin

tel. 81 532 70 61
fax 81 743 71 68
NIP 712-24-27-134

e-mail: sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl

Oddział w Łodzi
ul. Irysowa 2
91-857 Łódź

tel. centr. 42 233 96 00
fax 42 233 96 08
NIP 725-17-13-273

e-mail: sekretariat_lodz@gddkia.gov.pl

Oddział w Olsztynie
ul. Warszawska 89
10-083 Olsztyn

tel. centr. 89 521 28 00
fax 89 527 23 07
NIP 739-32-79-711

e-mail: sekretariat_olsztyn@gddkia.gov.pl

Oddział w Opolu
ul. Niedziałkowskiego 6
45-085 Opole

tel. centr. 77 401 63 00
fax 77 454 44 68
NIP 754-00-03-773

e-mail: sekretariat_opole@gddkia.gov.pl

Oddział w Poznaniu
ul. Siemiradzkiego 5a
60-763 Poznań

tel. centr. 61 866 88 21
fax 61 864 63 69
NIP 779-21-73-262

e-mail: sekretariat_poznan@gddkia.gov.pl

Oddział w Rzeszowie
ul. Legionów 20
35-959 Rzeszów

tel. centr. 17 853 40 71 do 74
fax 17 853 64 84
NIP 813-11-06-223

e-mail: sekretariat_rzeszow@gddkia.gov.pl

Oddział w Szczecinie
Al. Bohaterów Warszawy 33
70-340 Szczecin

tel. centr. 91 432 53 00
fax 91 484 39 97
NIP 852-23-53-687

e-mail: sekretariat_szczecin@gddkia.gov.pl

Oddział w Warszawie
ul. Mińska 25
03-808 Warszawa

tel. centr. 22 209 25 00
fax 22 698 60 45
NIP 113-20-97-244

e-mail: sekretariat_warszawa@gddkia.gov.pl

Oddział w Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 186
53-139 Wrocław

tel. centr. 71 334 73 00
fax 71 367 17 69
NIP 899-24-41-331

e-mail: sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl

Oddział w Zielonej Górze
ul. Boh. Westerplatte 31
65-950 Zielona Góra

tel. centr. 68 327 10 68
fax 68 325 34 68
NIP 929-01-16-588

e-mail: sekretariat_zga@gddkia.gov.pl

MAPA STANU BUDOWY DRÓG MAPA STANU BUDOWY DRÓG MAPA STANU BUDOWY DRÓG autostrady, drogi ekspresowe i inne drogi krajowe w realizacji ZOBACZ SERWIS DLA KIEROWCÓW SERWIS DLA KIEROWCÓW SERWIS DLA KIEROWCÓW najważniejsze informacje drogowe dla kierowców ZOBACZ MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH podgląd bieżących warunków na drogach krajowych za pośrednictwem kamer ZOBACZ FORMULARZ KONTAKTOWY FORMULARZ KONTAKTOWY FORMULARZ KONTAKTOWY opinie, sugestie lub uwagi dotyczące organizacji ruchu na drogach krajowych ZOBACZ MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH aktualne warunki drogowe w Polsce ZOBACZ

OddziałyWydziały i rejony

Wydział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych D-1

Eugeniusz Janota - Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 208 62 01

e-mail: ejanota@gddkia.gov.pl

fax +48 32 208 62 38

Wydział Planowania D-2

Józef Woźnica - Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 208 62 42

e-mail: jwoznica@gddkia.gov.pl

Aleksandra Kuc - Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 32 208 62 12

e-mail: akuc@gddkia.gov.pl

Wydział Zamówień Publicznych D-3

Barbara Sibik - Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 208 62 50

e-mail: bsibik@gddkia.gov.pl

Agnieszka Koczy – Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 313

e-mail: akoczy@gddkia.gov.pl

fax +48 32 20 86 275

Wydział Obsługi Prawnej D-4

Zewnętrzna Kancelaria Prawna

Jakub Bereszko - Radca Prawny

tel. +48 32 208 62 84

e-mail: jbereszko@gddkia.gov.pl

Marcin Rams – Radca Prawny           

e-mail: mrams@gddkia.gov.pl

tel. +48 32 208 62 84

Stanowisko ds. Komunikacji Społecznej D-5

Marek Prusak - Starszy Specjalista

tel. +48 32 208 62 90

tel. +48 660 709 123

e-mail:  mprusak@gddkia.gov.pl

Stanowisko ds. Ochrony Informacji Niejawnych - Oddział Kancelarii Tajnej D-6

Renata Gaik - Kierownik Kancelarii Tajnej

tel. +48 32 258 85 16

e-mail: rgaik@gddkia.gov.pl

Stanowisko ds. Gwarancji D-7

Anna Pińkowska - Starszy Specjalista

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 529

e-mail: apinkowska@gddkia.gov.pl

Stanowisko ds. BHP i PPOŻ D-8

Elżbieta Stępień- Specjalista

tel. +48 32 208 62 83

e-mail: estepien@gddkia.gov.pl

Wydział Dokumentacji I-1

Jacek Stumpf - Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 208 62 69

e-mail: jstumpf@gddkia.gov.pl

Tomasz Kałwa – Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 32 208 62 04

e-mail: tkalwa@gddkia.gov.pl

Wydział Środowiska I-2

Wiesława Matuszczak- Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 208 62 89

e-mail: wmatuszczak@gddkia.gov.pl

Małgorzata Półtorak - Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 531

e-mail: mpoltorak@gddkia.gov.pl

Wydział Nieruchomości I-3

Wiesław Maśka - Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 208 62 29

e-mail: wmaska@gddkia.gov.pl

Mariola Kamińska - Z-ca Naczelnika Wydziału                                           

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 207

e-mail: mkaminska@gddkia.gov.pl           

Wydział Realizacji I-4

Anna Zaniat - Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 124

e-mail: azaniat@gddkia.gov.pl

Zenon Żemła - Z-ca Naczelnika Wydziału                            

tel. +48 32 208 62 80

e-mail: zzemla@gddkia.gov.pl

Zespół Kierownika Projektu KP-7

Maria Pacak - Kierownik Projektu

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 519

e-mail: mpacak@gddkia.gov.pl

Zespół Kierownika Projektu KP-2

Sylwester Kasperek - Kierownik Projektu

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 543

e-mail: skasperek@gddkia.gov.pl

Zespół Kierownika Projektu KP-3

Jerzy Romuzga - Kierownik Projektu

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 539

e-mail:  jromuzga@gddkia.gov.pl

Zespół Kierownika Projektu KP-4

Sabina Sitarz - Kierownik Projektu

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 537

e-mail: ssitarz@gddkia.gov.pl

Zespół Kierownika Projektu KP-5

Grzegorz Potempa - Kierownik Projektu

tel. +48 32 208 62 30

-mail: gpotempa@gddkia.gov.pl

Zespół Kierownika Projektu KP-6

Sylwester Kasperek - Kierownik Projektu

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 543

e-mail: skasperek@gddkia.gov.pl

Zespół Kierownika Projektu KP-8

Katarzyna Stochniał- Kierownik Projektu

tel. +48 32 208 62 36

e-mail: kstochnial@gddkia.gov.pl

Wydział Dróg i Sieci Drogowej Z-1

Michał Mendrok- Naczelnik Wydziału                     

tel. +48 32 208 62 30

e-mail:mmendrok@gddkia.gov.pl

Kamil Bułakowski - Z-ca Naczelnika Wydziału                                         

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 524

e-mail: kbulakowski@gddkia.gov.pl

Przejazdy Ponadnormatywne

Karina Kwaśny - Specjalista                

tel. +48 32 258 62 81

e-mail: kkwasny@gddkia.gov.pl

fax +48 32 259 98 10

Wydział BRD i Zarządzania Ruchem Z-2

Grzegorz Błaszczyk - Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 208 62 62

e-mail: gblaszczyk@gddkia.gov.pl

Jacek Sobczak - Z-ca Naczelnika Wydziału                                     

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 547 

e-mail: jsobczak@gddkia.gov.pl

Wydział Uzgodnień i Zagospodarowania Przestrzennego Z-3

Jolanta Ogórek - Naczelnik Wydziału

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 501

e-mail: jogorek@gddkia.gov.pl

Beata Roloff-Tygielska - Z-ca Naczelnika Wydziału                            

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 501

e-mail: broloff@gddkia.gov.pl

Wydział Mostów Z-4

Stanisław Łukasik – Naczelnik Wydziału                 

tel. +48 32 208 62 22

e-mail: slukasik@gddkia.gov.pl

Wacław Szewczyk - Z-ca Naczelnika Wydziału                                           

tel. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 257 

e-mail:  wszewczyk@gddkia.gov.pl

Stanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego i Przygotowań Obronnych Z-5

Paweł Majorowski - Główny Specjalista 

tel. +48 32 208 62 52

e-mail: pmajorowski@gddkia.gov.pl

Stanowisko ds. Systemu Zarządzania Jakością T-2

Ewa Krzystolik - Specjalista

tel. +48 32 614 23 61

e-mail: ekrzystolik@gddkia.gov.pl

Wydział Finansowo - Księgowy F-1

Elżbieta Zawada - Naczelnik Wydziału                                            

tel. + 48 32 208 62 28

e-mail: ezawada@gddkia.gov.pl

Barbara Nielepiec - Z-ca Naczelnika Wydziału                                            

tel. + +48 32 208 62 18 

e-mail: bnielepiec@gddkia.gov.pl

Wydział Administracji, Informatyki i Zaplecza Technicznego F-2

Gabriela Szary - Naczelnik Wydziału                                   

tel. +48 32 208 62 82

e-mail: gszary@gddkia.gov.pl                                   

Agnieszka Kieruzel - Z-ca Naczelnika Wydziału                                     

el. +48 32 258 62 81 do 5 wew. 517

e-mail: akieruzel@gddkia.gov.pl

Stanowisko ds. Koordynacji PT POIiŚ F-3

Magdalena Krupka - Starszy Specjalista                                         

tel. + 48 32 208 62 31

e-mail: mkrupka@gddkia.gov.pl

Rejon w Częstochowie Z-11

Krystyna Woźnica - Kierownik Rejonu

e-mail: kwoznica@gddkia.gov.pl

Izabela Leletko - Z-ca Kierownika Rejonu

e-mail: igandziarska@gddkia.gov.pl

42-200 Częstochowa, ul. Dmowskiego 3                  

tel. +48 34 325 10 68, +48 34 325 28 38

fax +48 34 325 10 68  wew. 109

e-mail: kat_rdk1@gddkia.gov.pl

Rejon w Zabrzu Z-12

Andrzej Łojewski - Kierownik Rejonu

e-mail: alojewski@gddkia.gov.pl

Anna Piętak - Kierownik Zespołu Technicznego

e-mail: apietak@gddkia.gov.pl

41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1

tel. +48 32 234 06 92,  +48 32 234 06 91

fax +48 32 234 06 92

e-mail: kat_rdk2@gddkia.gov.pl

Rejon w Lublińcu Z-13

Stanisław Zielski - Kierownik Rejonu 

e-mail: szielski@gddkia.gov.pl

Rafał Popiołek - Kierownik Zespołu Technicznego

e-mail: rpopiolek@gddkia.gov.pl

42-700 Lubliniec ul. Klonowa 3

tel. +48 34 356-24-18,  +48 34 351 30 17, +48 34 351 30 15

fax +48 34 356 24 18

e-mail: kat_rdk3@gddkia.gov.pl

Rejon w Pszczynie Z-14

Andrzej Kwapiński - Kierownik Rejonu                                           

e-mail: akwapinski@gddkia.gov.pl

Wiesław Mrzyk- Kierownik Zespołu Technicznego

e-mail: wmrzyk@gddkia.gov.pl

43-200 Pszczyna, ul. Bielska 32                                           

tel. +48 32 212 84 44,

fax +48 32 210 51 50

e-mail: kat_rdk4@gddkia.gov.pl

Centrum Zarzadzania Tunelem w Lalikach                     

tel. +48 32 864 63 37             

Rejon w Wysokim Brzegu Z-15

Roman Długajczyk - Kierownik Rejonu

e-mail: rdlugajczyk@gddkia.gov.pl

Aleksandra Paczuska Z-ca Kierownika Rejonu

e-mail: apaczuska@gddkia.gov.pl

43-600 Jaworzno ul. Drogowców 6

tel. +48 32 764 39 24, +48 32 314 24 05

fax+48 32 314 24 05 wew. 44

e-mail: kat_rdk5@gddkia.gov.pl

Rejon w Zawierciu Z-16

Sebastian Pionka - Kierownik Rejonu

e-mail: spionka@gddkia.gov.pl

Paweł Zając - Z-ca Kierownika Rejonu

e-mail: pzajac@gddkia.gov.pl

42-400 Zawiercie ul. Towarowa 24

tel. +48 32 672 34 27

fax +48 32 670 93 10

e-mail: kat_rdk6@gddkia.gov.pl